Scoompa Video Slayt Gösterisi ve Video Düzenleyici

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Scoompa
Fotoğraflarınızdan harika videolar hazırlayarak sevdikleriniz ile birlikte seyretmenin keyfi bambaşka olacak.

En güzel anlarınızı oluşturan fotoğraflarınızdan özel videolar hazırlayarak hep birlikte seyretmek çok keyifli olacak. Scoompa mobil uygulaması sayesinde fotoğraflarınız sadece fotoğraf olarak kalmayacak. Artık müzikli videolar şeklinde eğlenceli bir hal alacaklar. En sevdiğiniz fotoğrafları seçin mğkemmel slayt gösterileri hazırlayın. 

İster sevdiklerinize özel bir hediye hazırlayın isterseniz de kendinizi şımartın. Scoompa fotoğraf uygulaması size bu imkanı sunacak. Mobil cihazınız akıllı ise dilediğiniz görseli kullanarak yaratıcı videolar hazırlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak inanılmaz kolay, bunun yanı sıra son derece güçlü çok sayıda özelleştirme ve kişiselleştirme seçeneğiyle doludur. 

Video hazırlamak için, akıllı cep telefonunuzun galerisinde, kameranızdan ya da internetten istediğiniz sayıda fotoğraf ekleyin. Videonun oynatma hızını belirleyin, özel video stilleri ve animasyonlu kareler arasından seçiminizi yapın. Farklı etiketler ile videonuzu süsleyebilirsiniz. Uygulamanın etiketleri hoşunuza gitmezse internetten farklı etiketler bulabilirsiniz.

Slaytları müzikler ile desteklemeyi unutmayın bu daha eğlenceli ürünler ortaya çıkarmanıza sağlayacaktır. İster eğlenceli şarkılar kullanın isterseniz de romantik şarkılar seçim size kalmıştır. Farklı bir video olsun isterseniz de özel filtreleri değerlendirebilirsiniz. Scoompa, Android  cep telefonunuzda kullanacağınız kaliteli bir video düzenlemeden daha fazlasını sunuyor. Sizde bu hizmetten ücretsiz yararlanabilirsiniz. Scoompa Video Slayt Gösterisi ve Video Düzenleyici indir